Recenze

Ivanovi

Svatbu na Fojtství jsme měli letos v červnu a můžu všem maximálně doporučit. Majitelé nám vyšli ve všem vstříc, pomohli nám společně s paní koordinátorkou s organizací, aby svatba byla pro všechny příjemným zážitkem. Ocenili jsme možnost mít obřad v zahradě a celou svatbu na jednom místě. Hostina byla vynikající a všichni budeme na svatbu dlouho vzpomínat, obzvlášť ti, kteří končili druhý den v 7 ráno, kdy přicházely kuchařky 😊 ještě jednou díky!

 

Sedlářovi

Tímto bychom vám ještě jednou moc rádi poděkovali za náš velký den na Fojtství, na který budeme i díky vám vždy moc rádi vzpomínat 🙂
V první řadě bychom chtěli moc vyzvednout úžasný přístup celého personálu, který byl skvělý již od pátku večera a pak i celou sobotu. Každý člen personálu byl oba dny moc příjemný, ochotný a přátelský. O každého hosta bylo perfektně postaráno a všichni jsme se cítili moc příjemně, za což jsme moc vděční.
Dále bychom vám chtěli poděkovat za pomoc při sestavování svatebního menu a rautu, které bylo výborné a každý si moc pochutnal a zároveň moc oceňujeme přístup pana majitele, který nám vždy se vším ochotně pomohl.
Určitě budeme Fojtství každému doporučovat a to ne jen pro opravdu krásné prostory, ale i pro celou atmosféru, kterou dokážete pro novomanželé a svatebčany vytvořit 🙂

 

Hanzelovi

Hledáte-li dokonalé místo pro Vaši svatbu, kde je možné skloubit uspořádání obřadu, slavnostní hostiny, párty a také ubytování, jste na Fojtství na správném místě. Nádherné prostředí celého areálu, vynikající kuchyně a především milý a vstřícný personál… my byli naprosto spokojení. Děkujeme a doporučujeme!

 

Slodičkovi

Oslava našej svatby vo Fojtství sa nám veľmi páčila.
S vašimi službami, obsluhou počas večera, jídlem a výzdobou sme boli spokojní. Veľmi ďakujeme hlavne za Vašu osobnú vstřícnost a z obsluhy by sme rádi vyzdvihli pána, ktorý tam bol večer, asi vrchný čašník, toho si doteraz pametáme tiež ako veľmi milého a pohotového. Ale spokojní sme boli s celým personálom. Výzdoba sa nám páčila veľmi, nič by sme nechceli inak.

 

 

Citovi

Na naši svatbu vzpomínáme velmi rádi a velký podíl na tom má právě Restaurace a penzion Fojtství. Výzdoba vnitřních prostor, terasy i zahrady byla výborná. Také hostina byla vynikající a všichni svatebčané si chválili jak oběd, tak večerní raut. Ocenili jsme též, že nám personál druhý den ráno ochotně zabalil nedojedené pokrmy s sebou. Nejpodstatnější však pro nás ve Fojtství byl příjemný personál, kvalitní obsluha a přátelský přístup. Lidé ve vedení byli velmi milí a pozorní, ochotně s námi domlouvali veškeré detaily, dávali nám užitečné rady a my měli už od samého počátku pocit, že jim na naší spokojenosti skutečně záleží. Díky tomu všemu jsme mohli prožít vysněný svatební den v překrásném areálu Fojtství, který jsme měli celou dobu k dispozici jen sami pro sebe.

 

Jílkovi

Restauraci Fojtství jsme si vybrali náhodně bez referencí díky autentickému prostředí a příjemnému jednání s vedením restaurace. Dát na první dojem se nám vyplatilo. Kolektiv Fojtství vytvořil příjemnou svatební atmosféru včetně výborného oběda i večerního rautu a podzimní výzdoby dle našeho přání.  Oceňujeme ochotu kolektivu Fojtství reagovat na naše přání a představy.

 

Novákovi

Naši spokojenost lze tedy jen těžko vyjádřit v pár větách. Byl to den na který i díky vám nikdy nezapomeneme. O kvalitě vašich služeb svědčí nadšení všech svatebních hostů. Prázdné talíře a rautový stůl zase o tom, že jídlo nemělo sebemenší chybu. Už teď víme, že první rodinný oběd na Kopečku si půjdeme dát s chutí k Vám. Vaši restauraci doporučujeme všem, kteří od svého dne D očekávají pozitivní uvolněnou atmosféru, nádech historie a výborné jídlo. Nezapomenutelnost celého dne už závisí jen a jen na povaze novomanželů a  svatebních hostů… Přejeme tedy celému kolektivu Fojtství, aby další nově vzniklá rodina mohla vzpomínat na jejich svatební den tak, jako my dva.

 

Štverákovi

Děkujeme moc za nádherně přichystaný svatební den na Fojtství. Moc se nám u vás líbilo. Výzdoba byla kouzelná, uvítání bylo milé, jídlo a pití skvělé a celý večer předčil naše očekávání. Vřele doporučujeme vaši restauraci a penzion všem, kteří se rozhodují o tom, kde uspořádat svou svatební hostinu a oslavu. Rádi se opět někdy ukážeme .) Lenka a Martin Štverákovi.

 

Poslední aktuality:


29. Lis / 2017
Zimní přestávka 22.12.2017 – 1.2.2018
Vážení hosté, děkujeme za Vaší přízeň v roce 2017 a přejeme Vám krásné svátky...

19. Zář / 2017
Akce – ušetřete až 20.000,- Kč
Milí snoubenci, připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku pro měsíce únor a březen 2018....

Dnes nabízíme:


Úterý 12.12.2017
Hrachová s párkem, 1)Sýrová omáčka s kuřecím masem a těstovinami PENNE, 2)Steak z...